Vyhledávání

TOULAVA, o.p.s.

Toulava, od Tábora až k nám...

Adresa:Vančurova 1946, Tábor, 390 01,
IČ:28149637
Telefon:+420 770 779 401
E-mail:info@toulava.cz
Web:www.toulava.cz
Toulavu najdete v samém srdci Čech, na půli cesty mezi Prahou a Šumavou. Rozprostírá se od Sedlčanska po Soběslavsko, od Mladovožicka po Milevsko a v širém okolí města Tábor. Hrdě leží mezi zelenými vrchy střídajícími údolí řek a svažujícími se k blatským mokřinám, mezi městečky a malebnými vískami.
 
 

Toulava je oficiální turistická oblast na pomezí jižních a středních Čech. TOULAVA, o.p.s. je jako destinační management turistické oblasti Toulava jiskrou naděje pro rozvoj cestovního ruchu. Toulavu jsme stvořili proto, abychom sjednotili rozmanité území uprostřed Čech, které toho má tolik společného, a zasadili se o zachování zdejšího kraje, do něhož by se lidé mohli vracet i za desítky let, a to bez ohledu na to, kolikrát se už vrátili.

Hlavním posláním destinace je rozvoj, propagace a koordinace CR v turistické oblasti Toulava. Vytváření balíčků pro turisty, společný marketing v CR, spolupráce mezi subjekty s konečnou ambicí tvořit zaměstnanost a tím přispět k menšímu odchodu lidí z regionu, což bude mít pozitivní ekonomický dopad na region.

Komentáře a hodnocení

Přidat hodnocení

Vaše hodnocení:

Přidat komentář

Datum návštěvy:
Vaše jméno:
Vaše příjmení:
Váš e-mail:
kolik je 6 + 6: (kontrolní otázka)

Vámi zadaný e-mail nebude v komentářích zobrazen. Slouží pouze pro odpověď na Vámi vložený komentář.

Certifikace stupeň 1

Platnost certifikátu do:
23.4.2023

Předmět certifikace:
Služby destinační agentury

logo Toulavy
Toulava
Toulava
Toulava
Toulava
Toulava
 
 
Integrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČRIntegrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČRIntegrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČRIntegrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČR
 
Přihlášení
load