Vyhledávání

Destinační agentura České středohoří, o.p.s.

Nespočet krás, jedno jméno...

Adresa:Komenského 748/4, Litoměřice, 412 01,
IČ:28750853
Telefon:+420 412 871 140
E-mail:info@ceskestredohori.info
Web:www.ceskestredohori.info
www.northwestconvention.cz
Destinační agentura České středohoří zajišťuje rozvoj a marketing cestovního ruchu, trávení volného času, cyklotrasu č. 2 Labská stezka na území Ústeckého kraje. Zároveň zajišťuje činnost krajského zastoupení Convention Bureau agentury CzechTourism pod názvem North West Bohemia Convention Bureau.
 
 

Celkově plní úkol daný rozhodnutím zastupitelstva Ústeckého kraje v rámci regionálního rozvoje - projekt Brána do Čech, tj. propaguje rozvoj oblasti České středohoří a Podřipska, turistické cíle, zajímavosti a produkty. Zaměřuje se jak na obyvatele regionu, tak zejména na oblasti České republiky a Saska s potenciálem navštívení destinace, aktivně propaguje region. 

Agentura se zároveň podílí na přípravě strategických dokumentů v oblasti regionálního rozvoje a cestovního ruchu na úrovni ORP, statutárního města Ústí nad Labem a Ústeckého kraje. Shodně se pak podílí na přípravě strategií a studií MAS České středohoří a MAS Podřipsko. 

Ve své činnosti je agentura v úzké komunikaci s podnikatelskými subjekty na území své destinace, zajišťuje jejich propagaci, zahrnutí do řady programů a společně s Nadací partnerství se podílí na propagaci Labské stezky. 

Komentáře a hodnocení

Přidat hodnocení

Vaše hodnocení:

Přidat komentář

Datum návštěvy:
Vaše jméno:
Vaše příjmení:
Váš e-mail:
kolik je 6 + 8: (kontrolní otázka)

Vámi zadaný e-mail nebude v komentářích zobrazen. Slouží pouze pro odpověď na Vámi vložený komentář.

Certifikace stupeň 1

Platnost certifikátu do:
30.12.2022

Předmět certifikace:
Organizace destinačního managementu

Porta Bohemica - Brána Čech
Litoměřice - hrad s expozicí vinařství
Oltařík
Roudnice nad Labem - zámek
České středohoří - Kletečná
Rozhledna Varhošť
Ústí nad Labem - Výletní zámeček Větruše
Středohor
 
 
Integrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČRIntegrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČRIntegrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČRIntegrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČR
 
Přihlášení
load