Vyhledávání

Svaz obchodu a cestovního ruchu ČR

CK Go Afrika

Dovolená v Africe na míru přesně podle Vašich představ.

Adresa:Nádražní 20/142, Ostrava, 702 00,
IČ:26859220
Telefon:+420 595 540 933
+420 606 550 822
E-mail:info@goafrika.cz
Web:www.goafrika.cz
Go Afrika je cestovní kancelář, která se specializuje na zájezdy na míru do zemí východní Afriky. Go Afrika v České republice výhradně zastupuje polskou cestovní kancelář Rainbow Tours, která pořádá zájezdy a lat minute dovolenou do celého světa.
 
 

Jsme česká zážitková cestovní kancelář s vlastní pobočkou přímo na nejkrásnější keňské pláži Diani beach. Specializujeme se na dovolenou na míru a organizaci široké palety výletů, včetně safari v zemích východní Afriky.

Od června letošního roku jsme také spustili stránky www.rainbowtours.cz, kde naleznete širokou nabídku zájezdů do celého světa, od cestovní kanceláře Rainbow Tours, která je druhou největší cestovní kanceláří v Polsku.

Vybrat si můžete mezi poznáváním, odpočinkem nebo si zvolit variantu 7 dní poznávání a 7 dní odpočinku. V nabídce najdete také exotiku, která zahrnuje i spoustu zemí v námi milované Africe.

Na svou exotickou dovolenou si zaletíte nejmodernějším letadlem světa, Boeingem 787 Dreamliner od polských aerolinií LOT.

Online nabídku naleznete na www.rainbowtours.cz

Komentáře a hodnocení

Přidat hodnocení

Vaše hodnocení:

Přidat komentář

Datum návštěvy:
Vaše jméno:
Vaše příjmení:
Váš e-mail:
kolik je 8 + 4: (kontrolní otázka)

Vámi zadaný e-mail nebude v komentářích zobrazen. Slouží pouze pro odpověď na Vámi vložený komentář.

Certifikace stupeň 1

Platnost certifikátu do:
29.3.2023

Předmět certifikace:
Služby cestovní kanceláře

Go Afrika Logo napisfb
Hwange Lion
Gorila1
Hwange 41
namibie 4
1D5A8884
 
 
Integrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČRIntegrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČRIntegrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČRIntegrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČR
 
Přihlášení
load