Vyhledávání

MAS Moravský kras z.s.

Gutta cavat lapidem, non vi sed saepe cadendo. (Kapka hloubí kámen ne silou, ale častým padáním).

Adresa:Sloup 221, 679 13,
IČ:27028992
Telefon:+420 739 042 933
E-mail:masmk@seznam.cz
Web:www-mas-moravsky-kras.cz
www.blog.mas-moravsky-kras.cz
www.pribehy.mas-moravsky-kras.cz
www.krasko.info
Hlavním cílem společnosti MAS Moravský kras z.s. je vytvořit z regionu Moravský kras a okolí evropsky rozpoznatelnou destinaci prostřednictvím atraktivní produktové řady a produktů destinace, komplexního systému řízení cestovního ruchu, fungující regionální organizační struktury a proaktivní a vstřícnou komunikací s návštěvníky.
 
 

Nositelem destinační společnosti je místní akční skupina MAS Moravský kras z.s., na základě dohody v regionu, která vyústila k podepsání Memoranda o spolupráci při tvorbě a zajištění činnosti Destinačního managementu Moravského krasu a okolí. Memorandum je otevřeným dokumentem, ke kterému mohou kdykoliv přistoupit další účastníci působící v oblasti cestovního ruchu. Pro své členy a partnery z odvětví cestovního ruchu v Moravském krasu a okolí plní roli oficiální společné marketingové a organizační centrály, koordinuje rozvoj cestovního ruchu na regionální úrovni a podporuje turismus jako odvětví v regionu.


Komentáře a hodnocení

Přidat hodnocení

Vaše hodnocení:

Přidat komentář

Datum návštěvy:
Vaše jméno:
Vaše příjmení:
Váš e-mail:
kolik je 8 + 6: (kontrolní otázka)

Vámi zadaný e-mail nebude v komentářích zobrazen. Slouží pouze pro odpověď na Vámi vložený komentář.

Certifikace stupeň 1

Platnost certifikátu do:
30.1.2023

Předmět certifikace:
Organizace destinačního managementu

 
 
Integrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČRIntegrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČRIntegrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČRIntegrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČR
 
Přihlášení
load