Vyhledávání

O Českém systému kvality služeb – jak vše vzniklo

O Českém systému kvality služeb - jak vše vzniklo

Česká republika dlouhodobě patří mezi stabilní a vyspělé země světa. V rámci Global Peace Indexu byla letos navíc ohodnocena jako šestá nejbezpečnější destinace v rámci cestovního ruchu.  

Přibývá zde podniků, narůstá množství organizací a poskytování služeb se realizuje v čím dále náročnějších konkurenčních podmínkách. Potřeby zákazníků se logicky zvyšují. Ministerstvo pro místní rozvoj ČR proto zahájilo projekt s názvem Národní systém kvality služeb cestovního ruchu v ČR. Jeho výsledkem byl vznik inovativního a dobrovolného nástroje Českého systému kvality služeb, který systematickým způsobem napomáhá ke zvyšování kvality služeb v organizacích v oblasti cestovního ruchu a v navazujících službách. ČSKS byl vytvořen s využitím licence německého systému Service Qualität Deutschland (SQD), který již více než deset let přispívá k rozvoji kvality služeb v Německu. 

13.11.2017 9:55:34 | přečteno 591x | pilarova
 
Integrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČRIntegrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČRIntegrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČRIntegrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČR
 
Přihlášení
load