Vyhledávání

Kvalita služeb očima českého podnikatele

Kvalita služeb očima českého podnikatele

Agentura CzechTourism v průzkumu realizovaném agenturou STEM/MARK zmapovala názory českých podnikatelů v oblasti cestovního ruchu.  

Co tedy v očích českého podnikatele znamená kvalita služeb? Cena to překvapivě není. Zásadní je podle většiny z nich vyjít zákazníkovi maximálně vstříc. Přátelskost a ochota personálu je další aspekt, který podle podnikatelů český zákazník významně a rád ocení. Neméně důležitou kapitolou určující kvalitu poskytovaných služeb je pak kvalita jídla. O tom, že podávané jídlo hraje u českého zákazníka zásadní roli, je přesvědčena více než polovina podnikatelů z oblasti cestovního ruchu. Průzkum navíc ukázal, že většina z nich se v oblasti kvality nabízených služeb inspiruje konkrétními nápady ze zahraničí a nejvíce to platí právě v oblasti gastronomie. Z hlediska regionů se tento trend projevuje hlavně v Praze a v Plzeňském kraji. 

13.11.2017 9:57:46 | přečteno 629x | pilarova
 
Integrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČRIntegrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČRIntegrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČRIntegrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČR
 
Přihlášení
load