Vyhledávání

Jak poznat kvalitní ubytování

Jak poznat kvalitní ubytování

Při určování kvality ubytování je nezbytně nutné rozlišovat mezi těmi zařízeními, která se k dobrovolné certifikaci hlásí oprávněně, od těch, která se sice na fasádě a ve svých propagačních materiálech prezentují určitým počtem hvězd, ale již nedoloží, podle jakého systému se tak označují. 

Negarantují tedy jasné a transparentní služby. Pokud si však ke svému pobytu na dovolené nebo služební cestě vyberete hotel, který je u vstupu označen modrobílou nálepkou s udáním třídy, logem Asociace hotelů a restaurací ČR a CzechTourism, můžete si být jistí, že vám toto zařízení poskytne vybavení a služby na srovnatelné úrovni jako v šestnácti vyspělých zemích Evropského kontinentu. Každé zařízení je totiž před přidělením certifikátu Asociací hotelů a restaurací ČR pečlivě posuzováno a kontrolováno. Zákazníci takto označených hotelů mají navíc možnost se na Asociaci kdykoli obrátit se svými připomínkami.

 
13.11.2017 9:57:02 | přečteno 512x | pilarova
 
Integrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČRIntegrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČRIntegrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČRIntegrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČR
 
Přihlášení
load