Vyhledávání

Jak a kde hledat poskytovatele kvalitních služeb?

Jak a kde hledat poskytovatele kvalitních služeb

V naší uspěchané době zajisté valná většina z nás ocení, že existuje rychlá a poměrně snadná možnost, jak si před cestou, výletem či návštěvou restaurace ověřit nebo vyhledat poskytovatele kvalitních služeb. 

Jedním z jednoduchých způsobů je nahlédnout do databáze Českého systému kvality služeb, ve které je k dispozici téměř 700 subjektů z cestovního ruchu, které jsou oceněni značkou kvality Q. Takové označení kvality má turistům zajistit snadný přehled o firmách v tuzemském cestovním ruchu, ve kterých pracuje zkušený a kvalitně proškolený personál, jehož službám mohou důvěřovat. Značka Q ručí za kvalitu takzvaných „měkkých dovedností“. Mezi ně patří například vstřícná komunikace s klientem, příjemné vystupování, proaktivní přístup k řešení nedostatků nebo také schopnost hovořit cizími jazyky. Pro podnikatele nabízí zase možnost být o stupeň výš a odlišit se od konkurence. Tipy na subjekty, pro které je klient na prvním místě, lze najít také na stránkách různých profesních asociací či na webových stránkách recenzních portálů.

13.11.2017 9:56:46 | přečteno 540x | pilarova
 
Integrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČRIntegrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČRIntegrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČRIntegrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČR
 
Přihlášení
load