Vyhledávání

Certifikace

Samolepka ČSKS, obrázek se otevře v novém okně

Jak poznám certifikovanou organizaci?

Kromě již zmíněného Certifikátu kvality získá organizace od Specializovaného pracoviště cedulku a samolepku pro označení provozovny. Cedulku si organizace může umístit na budovu, samolepku pak na okno či prosklené dveře.

Cedulka ČSKS, obrázek se otevře v novém okněMáte zájem o certifikaci?

Jste subjekt poskytující služby v cestovním ruchu a rád byste se v systému ČSKS certifikoval? Navštivte webové stránky www.csks.cz, které jsou určeny právě vám!


Jak to funguje?

Organizace se rozhodne vstoupit do Českého systému kvality služeb a zaregistruje se na webových stránkách www.csks.cz. Vyšle svého zástupce na školení Trenéra kvality, který po jeho absolvování vypracuje elektronickou žádost a zašle ji k posouzení na nezávislé Hodnotitelské centrum. Pakliže je vše v pořádku, udělí Specializované pracoviště organizaci certifikát, který je platný po dobu 3 let.

Certifikace I. stupně

Trenér kvality I. stupně za organizaci vyplní elektronickou dokumentaci. Tím se rozumí, že zpracuje vizi, týmový závazek, proces, jeho kroky a plán opatření. Dokumentaci následně posoudí Hodnotitelské centrum, které v případě kladného vyhodnocení udělí organizaci Certifikát kvality I. stupně.

Certifikace II. stupně

Postup pro udělení certifikátu II. stupně se od I. stupně odlišuje tím, že organizace kromě vyplnění elektronické dokumentace navíc realizuje dotazníkové šetření. Hodnotitelské centrum souběžně s tímto šetřením provede tzv. mystery shopping. Trenér kvality II. stupně na základě závěrečné zprávy z dotazníkového šetření a mystery shoppingu vypracuje plán opatření. Celou dokumentaci následně Hodnotitelské centrum posoudí a v případě kladného vyhodnocení udělí organizaci Certifikát kvality II. stupně.


          

      


Všechna zobrazená videa si můžete stáhnout zde. Podívejte se také na naše letáky a bannery.


9.11.2017 9:58:35 - aktualizováno 13.2.2019 15:43:26 | přečteno 4727x | supervisor
 
Integrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČRIntegrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČRIntegrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČRIntegrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČR
 
Přihlášení
load