Vyhledávání

Aktuality

12.04.2019

Podpořte ty, kteří to potřebují, v rámci projektu Nadace GLOBUS – Lepší svět

Pouť Modletín

Benediktus z.s. je nezisková organizace v podobě komunity lidí s mentálním postižením i bez něj. Dle jejich slov je jejich komunita „důkazem toho, že tu nejsme, abychom přežili a dožili, ale abychom objevili své dary a schopnosti, pracovali na sobě tak, jak nejlépe dovedeme, pečovali o sebe a druhé, cítili a dávali radost… tady a teď.“ Tito lidé žijí každodenní život ve vzájemném společenství, v němž hledají výjimečnost každého života, každého člověka. Jejich vztahy jsou založeny na vzájemné důvěře a na víře v Boha. Podpořte Benediktus a jejich projekt Vítejte na pouti a slavnosti v Modletíně v rámci akce Globus Lepší svět, která si klade za cíl podpořit tři komunitní projekty. Tento projekt má za cíl zachovat tradice, řemesla a kulturní bohatství regionu Železných hor. Díky dostatečnému počtu hlasů by bylo místním lidem umožněno realizovat akce, které neodmyslitelně patří k tradici Železných hor, a které každoročně spojují zdravé i mentálně postižené společnými zážitky. Jedná se o účast na letní Pouti ke sv. Anně nebo realizaci Adventních slavností. Svým hlasem zároveň podpoříte i obnovu podkroví na zázemí pro členy komunity a terapeutickou dílnu. Chcete-li Benediktus podpořit, stačí kliknout na tento odkaz, zadat svůj e-mail a následně potvrdit hlas ve Vašem e-mailu. Jedná se o malý krok, kterým možná splníte velký sen.
Více informací: Radka Soukalová: radka.soukalova@benediktus.org, +420 723 726 300

 
11.04.2019

Chcete poznat ulice, kterými se procházeli Petr Bajza, Antonín Bejval, Čeněk Jirsák a další hrdinové seriálu Bylo nás pět?

Městské informační centrum Rychnov nad Kněžnou, autor: Simona Cabalková

Vyrůstali jste na knížce a seriálu Bylo nás pět? Chcete poznat ulice, kterými se procházeli Petr Bajza, Antonín Bejval, Čeněk Jirsák a další hrdinové seriálu?  Navštivte město Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor! Město nabídne památník Karla Poláčka i pomník hrdinů knížky. Zaujme také barokním zámkem rodiny Kolowratů s obrazárnou, muzeem hraček nebo zajímavým okolím vybízejícím k výletům na kole. V případě zájmu o informace a tipy na další výlety se obraťte na Městské informační centrum, které se pyšní certifikátem kvality „Q“. Centrum se nachází v budově klasicistní radniční budovy na Starém náměstí. Zajímavostí je, že v budově radnice žila a v roce 1825 napsala svou Domácí kuchařku slavná česká spisovatelka Magdalena Dobromila Rettigová.

 
05.04.2019

Objevte krásy Moravskoslezského kraje!

Moravian Silesian Tourism 2

Objevte krásy Moravskoslezského kraje! Nasajte do plic čerstvý vzduch v Jeseníkách, označovaný jako nejčistší vzduch ve střední Evropě. Užijte si dechberoucí výhledy z vrcholků malebných Beskyd. Poznejte architektonické skvosty města Opavy i zámky v jeho okolí. Vydejte se s dětmi na výlet do Pohádkového Poodří nebo je seznamte s ostravskými Dolními Vítkovicemi. Inspiraci pro svou cestu najdete u Moravian-Silesian Tourism s.r.o., organizace destinačního managementu pečující o rozvoj cestovního ruchu v regionu, která se pyšní certifikátem kvality „Q“ Českého systému kvality služeb.

 
29.03.2019

Hipostanice Čermná ve Slezsku obhájila certifikát ČSKS

Hipostanice Čermná ve Slezsku

Útočiště pro koně a jezdce putující krajinou zejména po turistických jezdeckých stezkách nabízí Hipostanice Čermná ve Slezsku. Kde jinde narazíte na možnost amatérského výcviku se službou licencovaného trenéra? Na přilehlém závodišti si také můžete vyzkoušet, jaké to je překonávat překážky, které simulují volný terén při vyjížďkách do krajiny. V programu hipostanice jsou i amatérské závody ve stylu extreme trail. Rozhodně stojí za návštěvu!

 
28.03.2019

Informační centrum Prachatice obnovilo certifikát ČSKS

Infocentrum Prachatice

Objevte to nejlepší z Prachatic a přilehlého okolí! Kam se vydat? Poradí Informační centrum Prachatice. Za pěkným výhledem na město vystoupejte do věže kostela sv. Jakuba. Líbit se vám bude i v Muzeu české loutky a cirkusu, Muzeu krajky nebo v galerii Dolní brána. Na výlet se můžete vydat k nedaleké rozhledně Libín, třeba po křížové cestě s kaplí sv. Filipa Neri, patrona humoristů. Oblíbíte si zdejší cyklostezky a uvítáte mnohé další příležitosti ke sportovnímu vyžití.

 
27.03.2019

SB STĚHOVÁNÍ BRNO s.r.o. obnovilo certifikát ČSKS

SB Stěhování Brno s.r.o

Chcete si stěhování maximálně usnadnit a třeba dokonce zpříjemnit? Využijte společnosti SB STĚHOVÁNÍ BRNO s.r.o., která se z obyčejné služby snaží udělat neobyčejný zážitek. Přestěhuje vše od těžkého gastro vybavení do vašich hotelů a restaurací až po byty a kanceláře. Firmu tvoří pozitivně naladění lidé, které stěhování jednoduše baví. Šetrnost k věcem je pro ně ctnost, poctivá a dobře odvedená práce hnacím motorem a nadšený zákazník tou nejlepší odměnou. Přesvědčte se o tom sami! 

 
26.03.2019

Jeseníky – Sdružení cestovního ruchu obhájily certifikát ČSKS

Objevte Jeseníky

Vydejte se do Jeseníků. Objevíte tu inspirativní místa, stovky značených tras pro pěší i cyklisty, střediska zimních sportů, čistý vzduch a barvité variace místních vyhlášených pokrmů. Čekají na vás malebná městečka, obce i romantické hrady a zámky. Nenechte si ujít ani návštěvu jedinečných technických památek. O dobré jméno a rozvoj kvality služeb v oblasti turistické destinace Jeseníků usiluje destinační společnost Jeseníky – Sdružení cestovního ruchu. Za její elán jí náleží certifikát ČSKS.

 
22.03.2019

Turistické informační centrum Milovice obnovilo certifikát ČSKS

Navštivte Milovice

Kam vyrazit za zábavou ve Středočeském kraji? Zkuste město Milovice. Zejména rodiny s dětmi ocení zábavný park Mirakulum plný volnočasových aktivit. Navštivte také sousední Tankodrom, který je propojen s Mirakulem unikátní úzkokolejnou železnicí. V Přírodní rezervaci Milovice můžete obdivovat koně, pratury a zubry. Hledáte další tipy? Nechte si poradit od profesionálních pracovníků Turistického informačního centra Milovice. Doporučí vám ideální výlet, na který budete ještě dlouho vzpomínat. 

 
21.03.2019

Region Slovácko obhájilo certifikát ČSKS

Navštivte Slovácko a poznejte místní folklór

Poznejte Slovácko! Nechte se zlákat regionem vína, folklóru, památek a krásné přírody. Ať už cestujete s rodinou nebo partou kamarádů, místní pohostinnost a uvolněnou atmosféru si užijete. O prezentaci kraje se stará destinační společnost Region Slovácko, sdružení pro rozvoj cestovního ruchu. Sídlí v Uherském Hradišti. Provozuje Městské informační centrum, Informační centrum pro mládež, prodejnu Tradiční výrobek Slovácka, komunitní kavárnu Cafe 21 a Otevřený klub. Organizuje akce jako Na kole vinohrady Uherskohradišťska, Víkend otevřených památkových domků, Slovácký festival chutí a vůní, Žehnání svatomartinského vína a přehlídku Slovácko v tradici. Za profesionalitu a proaktivní přístup náleží Regionu Slovácko certifikát ČSKS. 

 
20.03.2019

Asociace lanové dopravy, z.s. obhájila certifikát ČSKS

ALDR
Asociace lanové dopravy, z.s. (ALDR ČR) sdružuje provozovatele lanové dopravy, podnikatele na horách a některé horské městské a obecní úřady, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty. Má více než 140 členů. Je nezávislou, nepolitickou, samostatnou a nedotovanou organizací. Mezi její hlavní aktivity patří informační a propagační činnost směřující k podpoře lanové dopravy a turismu v ČR. Dále koordinuje společné aktivity svých členů, stará se o zvyšování kvalifikace a odbornosti apod. Za profesionální a proaktivní přístup jí právem náleží certifikát ČSKS.
 
novější1 [...] 3 4 5 6 7 8 9 [...] 20 [...] 28 starší
 
Integrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČRIntegrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČRIntegrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČRIntegrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČR
 
Přihlášení
load