Vyhledávání

Aktuality

05.08.2019

Cestovní kancelář Aliatour splní vaše cestovatelské sny

Aliatour - Řecko

Plnění cestovatelských snů – to je cíl cestovní kanceláře Aliatour. Mimo zájezdy od českých i německých cestovních kanceláří nabízí i své vlastní zájezdy po celé Evropě – vyrazte se s nimi pobavit, poznat nepoznané nebo si prostě jednoduše odpočinout. O kvalitě produktů svědčí dlouhodobě získávaná ocenění, jako například certifikát českého a německého systému kvality služeb. S touto cestovní kanceláři si můžete být jistí osobním a lidským přístupem, a nejen za to jí náleží certifikát „Q“. CK Aliatour – Celý svět na jednom místě!  

 
02.08.2019

Není cestovka, jako cestovka - poznejte cestovní kancelář ATIS

ATIS - 1

Není cestovka, jako cestovka. S CK ATIS si můžete vybrat tematickou dovolenou pod názvy Po stopách policie Modrava, Dovolená pro zralý věk, Dovolená na houbách, se psem, s dětmi i bez dětí, Pobyty s příchutí piva nebo Jíst a spát jako kníže. Zároveň podporuje znevýhodněné skupiny a organizuje pobyty pro tělesně postižené, seniory a další.
ATIS poskytuje skutečně zážitkové dovolené v Česku, na Slovensku, v maďarských termálech, Alpách, Polsku a Chorvatsku. O vysoké kvalitě jejich služeb svědčí i každoročně získaná ocenění od TTG Czech Travel Awards jako nejlepší cestovní kancelář v domácím cestovním ruchu a jako třetí nejlepší incomingová agentura za Čedokem a EuroAgentur. Navíc je cestovní kancelář držitelem certifikátu kvality „Q“.

 
23.07.2019

Vyhrajte v soutěži TOP vinařský cíl

TOP vin cil

Milí milovníci vína, podpořte vinaře a zvolte si svůj nejoblíbenější vinařský cíl. Hrát můžete o zajímavé ceny – třeba Mercedes-Benz třídy V na měsíc. Hlasování probíhá do 30. 9. 2019. Do projektu jsou zařazena nová zajímavá místa, kde se snoubí víno a zážitek – všechna zařízení nesou označení TOP vinařský cíl. Vyberte si svého favorita a dejte mu hlas na www.topvinarskycil.cz.

 
16.07.2019

Frýdek, Místek a Frýdlant nad Ostravicí

FM

Na území dvou regionů – Moravy a Slezska, na soutoku řek Ostravice a Morávky, nedaleko hranic Slovenska a Polska, se pod malebnými vrcholky Moravskoslezských Beskyd rozprostírá moderní zelené město s bohatou a zajímavou historií. Frýdek-Místek je místem, které žije současností, ale nezapomíná se v něm na tradice. Inspiraci hledejte v certifikovaném Turistickém informačním centru Frýdek-Místek, kde vám poradí třeba to, kde ve Frýdku-Místku objevit třeba jeho čtyři tajemství. V turistickém informačním centru Frýdlant nad Ostravicí oceněném certifikátem kvality „Q“ vás zase pozvou na nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd Lysou horu, kde si můžete objednat komentovaný výstup na Lysou horu, a vydat se tak po stopách zbojníka Ondráše. Kromě tipů na výlety si můžete na třech pobočkách zakoupit suvenýry s motivy Beskyd a Frýdku-Místku nebo vstupenky na různé kulturní a sportovní akce.

 
08.07.2019

Regionální muzeum v Litomyšli a genius loci města

Regionální muzeum v Litomyšli

Město Litomyšl je moderní historické město s UNESCO renesančním zámkem a jedinečným geniem loci. Je spojeno s osudy mnoha významných osobností z řad spisovatelů, malířů či hudebníků. Významným rodákem byl i český skladatel Bedřich Smetana, jehož jméno nese i druhý nejstarší hudební festival v České republice, Smetanova Litomyšl. Při návštěvě města doporučujeme návštěvu Regionálního muzea v Litomyšli se stálou expozicí “Litomyšl – město kultury a vzdělanosti“. Expozice je členěná na 9 částí a seznámí Vás s vlastivědnými zajímavostmi z města a jeho okolí, zaujme tak milovníky kultury i rodiny s dětmi. Muzeem dále nabízí možnost navštívit Rodný byt Bedřicha Smetany s hravými programy pro malé i velké a Portmoneum - Museum Josefa Váchala s unikátními nástěnnými malbami a malovaným nábytkem od Josefa Váchala. Muzeum je nositelem certifikátu „Q“ Českého systému kvality služeb.

 
19.06.2019

Už jste navštívili Český ráj?

Český ráj

Už jste navštívili Český ráj? Tento malebný region je obklopen Podkrkonoším, pásem Jizerských hor a Krkonoš. Určitě Vás nadchne rozmanitost přírody, skalní města i bohaté historické památky – hrady, zámky, i lidová architektura. Ostatně, již v 19. století si krásu regionu uvědomili hosté lázní Sedmihorky a začali jej nazývat rájem. Není se čemu divit – v momentě, kdy si po zdolané túře stoupnete na vrchol pískovcového útesu nad Malou Skálou a rozhlédnete se, nic jiného než slovo „ráj“ Vám na mysl nepřijde. Při hledání inspirace na cesty se můžete obrátit na Sdružení Český ráj, oceněné certifikátem kvality „Q“ Českého systému kvality služeb.

 
07.06.2019

Milovníci karamelu, vyrazte do Českého Krumlova!

Karamel

Karamel. Někteří jeho sladkou chuť oceňují, jiní se jí vyhýbají. Pro první skupinu máme skvělou zprávu –  českého výrobce, který tento sladký zázrak vyrábí ručně a bez chemie! Ochutnat jej do srdce jižních Čech, Českého Krumlova, se vydávají lidi z celé republiky, dokonce i ze zahraničí. Návštěva je možná i mimo pracovní dobu (čtvrtek od 14 do 18 hodin), stačí se domluvit předem. Karamel najde své využití ve všech kulinářských oblastech. Ochutit s ním můžete teplé nápoje a sladké pochutiny, využít jej můžete také při dopékání masa, jako základ do červeného zelí, do boršče, polévek, omáček či svíčkové. Velký zájem výrobce inspiroval k výrobě dalších příchutí a variací pod značkou Českokrumlovský karamel od Vaška. Těšit se můžete na kávový, chilli nebo čokoládový karamel. Rozhodně oceníte také rodinnou tradici a stoprocentní ruční práci – při výrobě i balení. Český karamel je držitelem certifikátu kvality „Q“ Českého systému kvality služeb.

 
27.05.2019

Každá národnost svatbu prožívá jinak, třeba klienti z Asie procestují celou Evropu se svatebními šaty v kufru, v každé zemi se vyfotí, a doma pak vstřebávají zážitek, říká Andrea Hanušová Hamanová z Exclusive Weddings

Exclusive Weddings
Ke svatbám se dostala při studiu, kdy začínala jako brigádnice v agentuře realizující svatby. Lidé se na ni poté začali obracet s žádostí o přípravu svateb, a tak v roce 2005 založila vlastní firmu. Od té doby žije pro to, aby lidem z celého světa připravila nejvýznamnější den jejich života na míru. Paní Andrea Hanušová Hamanová je inspirativní a energií nabitou ženou, kterou silné svatební okamžiky jejích klientů dodnes dojímají a naplňují štěstím. Je hrdou držitelkou certifikátu Českého systému kvality služeb.

Přečtěte si inspirativní rozhovor na této adrese.
 
20.05.2019

Víte, která událost je nejlépe hodnocenou motoristickou akcí na území ČR?

Barum

Víte, která událost je nejlépe hodnocenou motoristickou akcí na území ČR? Příznivci rychlé jízdy budou jistě znát správnou odpověď – je to Barum Czech Rally, konající se ve východomoravské metropoli Zlín. Tato soutěž je známá pro svoji unikátní atmosféru s fanoušky z celé Evropy, ostatní motoristické soutěže převyšuje kvalitou techniky i počtem startujících. Za svoji prestiž získala tato rally v roce 2017 a 2018 ocenění Zlatý volant v kategorii Motoristická událost roku a my jí opětovně udělujeme certifikát kvality „Q“ Českého systému kvality služeb. V roce 2019 se pojede již po devětačtyřicáté! Neváhejte a zúčastněte se i letošního ročníku ve dnech 16.–18. 8. 2019.

 
29.04.2019

Výletní kavárna Větrný vrch leží mezi Karlovými Vary a Božím Darem

Kavárna Výletní vrch

Spojte výlet do Karlových Varů nebo na Boží Dar s návštěvou klidné, na samotě města Ostrov umístěné, kavárny Větrný Vrch. Naservírují Vám zde výbornou kávu od karlovarských kávových fanatiků CITY ROASTERS a zákusky domácí výroby. V případě zájmu zde můžete uspořádat také třídní sraz, svatbu nebo rodinou oslavu, přičemž je možné se ubytovat v penzionu, jehož je kavárna součástí. Kavárna disponuje letní zahrádkou s grilem, zázemím pro děti i animátorkou, která pro děti připraví zábavné odpoledne. 

 
novější1 2 3 4 5 6 7 8 [...] 20 [...] 28 starší
 
Integrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČRIntegrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČRIntegrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČRIntegrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČR
 
Přihlášení
load