Vyhledávání

Aktuality

24.02.2017

MAS Železnohorský region získal certifikát kvality II. stupně ČSKS

MAS Železnohorský region

Železné hory jsou výjimečný region nejen z hlediska pestrosti geologického utváření, o čemž svědčí Národní geopark Železné hory, ale i z hlediska vývoje lidské činnosti. Ta je úzce spjata s přírodou a převtěluje se do tradic a řemesel lidí místního kraje.
Železnohorský region podporuje celkový rozvoj regionu realizací akcí za spolupráce veškerých subjektů na venkově. „VÍTEJTE I VY“, Železnohorský region.

 
23.02.2017

Golfový resort Kaskáda získal certifikát kvality I. stupně ČSKS

IMG 5889

Hotel Kaskáda, to je kvalitní ubytování v Brně spojené s golfem, procházkami v přírodě a celodenní relaxací. Hotel je součástí Golfového resortu Kaskáda, který se nachází mezi městem Kuřim a obcí Jinačovice, 15 km od centra Brna. Pro dokonalý komfort a pohodlí je ubytování řešeno formou útulných bezbariérových bungalovů s kapacitou 100 lůžek s překrásným výhledem na golfové hřiště.V rámci volnočasových aktivit si v hotelu Kaskáda můžete zajít do wellness centra, organizátoři firemních akcí pak pro večerní program jistě ocení dvě dráhy bowlingu či golfový simulátor.

 
22.02.2017

Destinační agentura České Švýcarsko získala certifikát kvality II. stupně ČSKS

Destinační agentura Českého Švýcarska

Destinační agentura České Švýcarsko rozvíjí šetrný cestovní ruch na přeshraniční bázi tak, aby byly přírodní a kulturně historické hodnoty destinace Českosaské Švýcarsko zachovány pro příští generace, a umožnili jen takový rozvoj, který chrání charakter této lokality.
Mezi hlavní aktivity, na které klade destinační agentura důraz, patří především ochrana přírodních a kulturních hodnot, šetrný cestovní ruch a přeshraniční spolupráce, marketing, vzdělávání a osvěta.

 
novější1 [...] 20 [...] 25 26 27 28
 
Integrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČRIntegrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČRIntegrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČRIntegrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČR
 
Přihlášení
load