Vyhledávání

Aktuality

28.05.2018

Bed & Bike Prachatice získalo certifikát ČSKS I. stupně

Aktivity BB Prachatice

Chcete uniknout každodennímu shonu? Ubytujte se v apartmánech Bed & Bike Prachatice (BB Prachatice) na renesančním náměstí v jihočeských Prachaticích. Snoubí se tu historie s plně vybavenými moderními interiéry. Odpočívat můžete i aktivně. K zapůjčení jsou například elektrokola. V případě zájmu k nim můžete mít i průvodce, který vám ochotně naplánuje vyjížďku na míru. Ať už se budete chtít vydat po historických památkách ve městě, k okolním rybníkům, do šumavských lesů i na rozhledny, budete nadšení. BB Prachatice mají skvělou strategickou polohu pro poznávání okolí. Na výlet můžete vyrazit například i na renesanční zámek Kratochvíle nebo majestátní hrad a zámek v Českém Krumlově. 

 
17.05.2018

Cestovní kancelář DCK West, družstvo obnovila certifikát I. stupně ČSKS

Skvělý tým DCK West, družstvo

Poznejte Pošumaví očima místních, co dobře znají každý kout regionu. Družstevní cestovní kancelář DCK West nabízí klientům autentické zážitky jako třeba kurz přežití, jízdu za kitem (tažným drakem) po louce i vodní hladině nebo sérii výletů po jinak nepřístupných památkách regionu. DCK West představuje venkov prostřednictvím zážitkových programů, pobytů, prohlídek s místními průvodci či netradičních zájezdů. Nadšenci do fotografování ocení fotokurzy v přírodě. Služby cestovní kanceláře tu jsou i pro školy, v nabídce je bohatý výběr školních výletů a exkurzí určených pro děti z MŠ, žáky ZŠ i studenty SŠ. Pedagogický dozor má výlet vždy kompletně zdarma. Poznejte Pošumaví křížem krážem, DCK West vám ušije program na míru dle vašich představ i finančních prostředků. 

 
15.05.2018

Turistické informační centrum Písek má obnovený certifikát I. stupně ČSKS

Infocentrum Písek

Navštivte jedno z nejkrásnějších jihočeských měst – královské město Písek. Z naplaveného štěrku a písku řek se tu kdysi rýžovalo zlato. Odtud si také město odneslo své jméno. Příběh založení města Vám rádi povypráví v Turistickém informačním centru Písek. Zdejší pracovníci jsou tu pro vás a ochotně poradí, co ve městě stojí za návštěvu. Určitě byste se měli projít po nejstarším kamenném mostě v Česku z 13. století.Prohlédněte si také moderní nábřeží s barevnými domy podél Čechovy ulice, přezdívané Amsterdam nebo Titanik. Můžete zajít do řady muzeí a zcela jistě si užijete i prohlídku píseckého Zemského hřebčince. V infocentru se také můžete inspirovat aktuálními kulturními a sportovními tipy. 

 
10.05.2018

Informačnímu centru města Kopřivnice patří obnovený certifikát I. stupně ČSKS

Navštivte Kopřivnici a její infocentrum

Když se řekne Kopřivnice, většina z nás si vybaví slavné tatrovky. Aby také ne, ve městě na severní Moravě se vyrábí už více než 120 let. Pracovníci místního informačního centra vás přesvědčí, že do Kopřivnice můžete vyrazit nejen za historií automobilové výroby. Objevíte tu idylická přírodní zákoutí, zříceninu hradu Šostýn nebo populární rozhlednu inspirovanou tvarem DNA. Zajímavými místy kolem Kopřivnice vás provede Lašská naučná stezka. Z Kopřivnice pochází také slavný český atlet a čtyřnásobný olympijský vítěz Emil Zátopek. Informační centrum je součástí příspěvkové organizace Kulturní dům Kopřivnice. Setkáte se tu s profesionální péčí a vřelým přístupem. Přijďte načerpat inspiraci na vaše výlety! 

 
09.05.2018

Seriál o etiketě 8. díl

Etiketa VIII V práci

I v práci musíme někdy etiketě věnovat zvýšenou pozornost. Kdo platí účet za pracovní oběd? Jak správně jednat s obchodním partnerem? Podívejte se již na osmý díl našeho seriálu o společenském chování a dozvíte se víc.

 
04.05.2018

Zámecký areál Žirovnice obnovil certifikát I. stupně ČSKS

Zámecký areál Žirovnice

V krajině Českomoravské vrchoviny si nenechte ujít příležitost k návštěvě Zámeckého areálu Žirovnice. Najdete ho na skalnatém ostrohu nad říčkou Žirovnicí mezi dvěma rybníky. Kromě samotného renesančního zámku najdete v areálu také špýchar, pivovar i turistické informační centrum a půjčovnu kol. Prohlédnout si můžete expozici nástěnných maleb z 15. století nebo venkovských tradic a řemesel. Čeká na vás výstava historických šicích strojů, expozice pivovarnictví a také knoflíkářství a perleťářství, kterými se Žirovnice proslavila. Podívejte se na videopozvánku do Žirovnic.

 
02.05.2018

Call centrum EXIM TOURS a.s. získalo certifikát I. stupně ČSKS

Naplánujte dovolenou s EXIM Tours, autor: Jason Blackeye on Unsplash
EXIM TOURS a.s. je díky přízni klientů největší cestovní kanceláří v České republice. Základem úspěchu je spokojený zákazník. Proto můžete objevovat stále nové nabídky dovolených. Kvalifikovaný a příjemný personál dokáže doporučit tu nejvhodnější variantu zájezdu. Telefonické rezervace a prodej zájezdů se uskutečňují prostřednictvím call centra, které sídlí v Ostravě. Call centrum cestovní kanceláře EXIM TOURS a.s. je k dispozici denně od 8:00 do 21:00 na telefonním čísle 255 787 787. Poradí se vším počínaje nákupem, odletem, samotným pobytem ale i návratem z vysněné dovolené. 
 
24.04.2018

Café Dlask patří obnovený certifikát I. stupně ČSKS

Laýžový dort z belgické čokolády, Café Dlask

Honí vás mlsná? Navštivte útulnou cukrárnu a kavárnu Café Dlask v centru Varnsdorfu. Těšit se můžete na výtečnou kávu, široký výběr domácích zákusků a vynikající zmrzlinu. Vaše chuťové pohárky uspokojí tradiční české moučníky i sladkosti dle francouzské receptury. U šálku lahodné kávy si můžete přečíst čerstvý denní tisk a připojit se k internetu. Café Dlask nabízí zakázkovou výrobu dortů. Můžete se tu také přesvědčit o tom, že sladké může být vyráběno i bez lepku. Milá obsluha zpříjemní váš den a dokáže vám ochotně poradit s výběrem. Zkrátka zamiluje si to tu úplně každý, přijďte se o tom přesvědčit!

 
19.04.2018

KČT Krásná Lípa úspěšně obnovil certifikát I. stupně ČSKS

KČT Krásná Lípa se stará o rozhlednu Dymník, autor: Václav Hieke
Klub českých turistů Krásná Lípa ochotně poskytuje příznivcům pěší turistiky informace o okolních cílech, které stojí za to navštívit. Navazuje na tradici turistických spolků, které v oblasti vznikaly na konci 19. století. KČT Krásná Lípa provozuje rozhledny Vlčí hora a Dymník, které byste v Ústeckém kraji rozhodně měli vidět. Pracovníci klubu zajišťují značení turistických cest, budují a udržují turistickou infrastrukturu. Ke klubové činnosti patří ochrana přírody. Sledovat akce KČT Krásná Lípa můžete na webu www.kctkrasnalipa.cz. KČT se věnuje i publikační aktivitě k propagaci klubu i regionu. Pořádá poznávací pobyty v přírodě. Pojďte se pokochat krásnou krajinou od řeky Labe až po severní svahy Lužických hor!
 
17.04.2018

SERIÁL Etiketa VII – Umění telefonovat

Telefonujte dle etikety, autor: Matthew Kane, Unsplash

Svá pravidla etikety má i telefonování. V dalším dílu seriálu o společenském chování se s nimi můžete seznámit. V jakou hodinu není vhodné volat? Jak se zachovat v případě, že se přeruší hovor? Dočtete se v 7. díle seriálu.

 
novější1 [...] 17 18 19 20 21 22 23 [...] 28 starší
 
Integrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČRIntegrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČRIntegrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČRIntegrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČR
 
Přihlášení
load